Adres e-mail:

Aktualności

ESPEFA - Mocna Firma Godna Zaufania 2016

12.01.2017

Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA w Krakowie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2016.  Została  bowiem wyróżniona w XI edycji  Konkursu Gepardy Biznesu 2016 i  IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016, a to oznacza, że jest też laureatem IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2016.

Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA w Krakowie wysłała swoje dane finansowe, by ją ocenić w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu ocenił jej rozwój, badając dynamikę wartości rynkowej tej firmy w latach 2015-2016, liczoną z wykorzystaniem wskaźników z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (metodologia liczenia wartości rynkowej przedstawiona jest niżej).

Okazało się, że dynamika wartości rynkowej tej firmy w latach 2015-2016 wyniosła 37 proc.  To oznacza, że Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA w Krakowie rozwija się na tyle dynamicznie, że została wyróżniony w jedenastej edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 i może używać tytułu Gepard Biznesu 2016 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2014-2015.  Jego średnia w tych latach wyniosła 18,2 proc., a to oznacza, że Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA w Krakowie działa tak efektywnie, że została wyróżniona w dziewiątej edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 i może używać tytułu Efektywna Firma 2016 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Europejskiego Biznesu firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.

Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA w Krakowie została więc też laureatem IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016

źródło: http://businessnow.pl/

Link do galerii nagród -Kliknij

 

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE - ESPEFA @ 2006

PROJEKT I WYKONANIE: EMPATHY INTERACTIVE