Koszyk

Brak produktów w koszyku.

OPIS STANOWISKA:

Specjalista Technolog jest odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie technologii wytwarzania produktów leczniczych, produktów biobójczych, wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety a także za nadzór nad prawidłowym przebiegiem bieżącej produkcji.

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • opracowywanie technologii wytwarzania nowych produktów i modyfikacje istniejących technologii (produkty lecznicze, produkty biobójcze, wyroby medyczne, kosmetyki i suplementy diety) – planowanie, wykonywanie, dokumentowanie eksperymentów i raportowanie z prac w skali laboratoryjnej oraz udział w transferach technologii na skalę produkcyjną;
  • analiza wyników badań i planowanie na ich podstawie dalszych prac badawczo-rozwojowych;
  • prowadzenie procesu rozwoju produktu zgodnie z polskimi i unijnymi uregulowaniami prawnymi oraz obowiązującymi wytycznymi;
  • współudział w przygotowywaniu wybranych modułów dokumentacji rejestracyjnej;
  • współpraca z Działem Rozwoju i Innowacji, Laboratorium Fizyko-Chemicznym, Działem Produkcji, Działem Magazynów, Zaopatrzenia i Logistyki, Zapewnienia Jakości;
  • oraz Działem Technicznym w ramach realizowanych projektów/zadań;
  • doskonalenie organizacji pracy i dokumentacji w dziale.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • wykształcenie wyższe: technologia produkcji, farmacja, chemia, biologia, biotechnologia lub pokrewne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
  • predyspozycje do pracy w laboratorium ze szczególnym uwzględnieniem pracy z urządzeniami procesowymi;
  • komunikatywność i umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie;
  • samodzielność i kreatywność;
  • dążenie do ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • język angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pracę w stale rozwijającej się firmie z tradycjami;
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@espefa.com.pl
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych)”.

Przetwarzamy Państwa dane osobowe do chwili zakończenia rekrutacji (art. 6 ust. a i b RODO). W przypadku zatrudnienia dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania umowy o pracę, a po tym czasie, do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz ustawowego obowiązku przechowywania akt osobowych. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA, ul. J. Lea 208, 30-133 Kraków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzącego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa -Śródmieścia w Krakowie, Numer KRS:0000081817, NIP:675-000-30-75. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień możecie Państwo kontaktować się z Administratorem drogą mailową na adres: dyrekcja@espefa.com.pl Podstawa prawna: rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).